NOG VEEL OPMERKINGEN: NIEUWE WEBSITE LEEUWARDEN VALT TEGEN

Vol trots presenteerde het college van B&W  op 24 augustus de nieuwe website www.leeuwarden.nl. De VVD fractie is enthousiast over uw voornemen om een vernieuwende mobiele versie van de website te ontwikkelen met additionele mogelijkheden. De nieuwe website valt in zijn algemeen echter wat tegen en is weinig vernieuwend. Waar zijn bijvoorbeeld de mogelijkheden om een artikel meteen op twitter, facebook of andere social media te plaatsen (tegenwoordig bijna standaard ingrediënten van een website), of de contactcoördinaten meteen naar je tom tom te sturen? De nieuwe website vormt zoals u zegt de spil in de dienstverlening aan de inwoners en ondernemers van Leeuwarden en andere bezoekers. De VVD hecht veel waarde aan een klantvriendelijke website die voor een grote brede doelgroep aantrekkelijk, leesbaar en interessant is. Een goede website verbeterd niet alleen de dienstverlening naar burgers en ondernemers (24 uur bereikbaar) maar is tevens een belangrijk marketinginstrument. Hoeveel mensen die overwegen om Leeuwarden te bezoeken, een bedrijf in Leeuwarden te starten of een woning te kopen surfen eerst naar de website van de gemeente voor een uitgebreid overzicht. Daarom heeft de VVD Leeuwarden vragen gesteld aan het college van B&W. meer >>>