Andries Ekhart overleden

Vanochtend zijn we opgeschrikt door het verdrietige bericht dat onze collega Andries Ekhart gisteren is overleden. Andries was fractievoorzitter van de PvdA in de gemeenteraad. Hij had nog maar zeer recent het fractievoorzitterschap van Lutz Jacobi over genomen. Hij was, voordat hij weer raadslid werd, ook jarenlang wethouder voor de PvdA in Leeuwarden. We verliezen in Andries een warme, vriendelijke en betrokken collega. Iemand die, ongeacht politieke verschillen, altijd kon verbinden en stond voor de mensen waar hij zich verantwoordelijk voor voelde.

Zijn overlijden maakt ons heel erg verdrietig.

Onze gedachten gaan uit naar zijn familie. Zijn vrouw, kinderen en kleinkind moeten een beminnelijk mens missen.

We wensen onze collega's van de PvdA heel veel sterkte toe.

VVD Fractie Leeuwarden