Nieuwe fractieondersteuner

Hallo liberaal Leeuwarden!

Mijn naam is Froukje Bouma, 27 jaar oud en sinds kort de nieuwe fractieondersteuner van de VVD. In 2008 ben ik naar Leeuwarden verhuisd voor mijn studie en sindsdien heb ik onze mooie Friese hoofdstad in mijn hart gesloten. In het dagelijks leven ben ik festivalproducent van onder andere Welcome to The Village, het GROW Festival in Almere en Into the Wild, maar ik werkte de afgelopen jaren ook mee aan het Befrijdingsfestival Fryslân, heb de Leeuwarder Studentenkrant (een gratis krant voor studerend Leeuwarden met een oplage van 20.000 stuks) destijds opgericht en ben daar vier jaar hoofdredactrice van geweest.

Naast festivals organiseren word ik heel erg blij van lekker eten, leuke grapjes, pandaberen en koude biertjes. Tijdens mijn studententijd sloot ik me aan bij de JOVD, maar ik moet eerlijk bekennen dat ik pas 'toen het volwassen werkleven begon' me meer in de politiek ben gaan verdiepen. Zo was ik een jaar voorzitter van JOVD Friesland en vind ik het nu heel tof om de VVD te kunnen ondersteunen om meer te leren over de politiek. Ik hoop vooral ook mijn steentje bij te dragen aan een fijnere leefplek voor iedereen.

Het lijkt me leuk om je een keer te ontmoeten en ik kijk ernaar uit om er samen een mooi jaar van te maken!

Groet,
Froukje Bouma