Rechtbank trekt verhuisplan in

De rechtbank hoort in Leeuwarden. Toen de rechtbank haar plan presenteerde om te verhuizen naar Groningen aarzelden we dan ook niet om in actie te komen. We stelden vragen aan het college van B.& W. , riepen op tot gezamenlijke lobby en benaderden onze eigen VVD fractie in de Tweede Kamer en in de Provinciale Staten. Dankzij de inzet van heel veel VVD'ers voor en achter de schermen, maar ook de politieke druk van andere partijen en de steun van de burgemeester en de CDK is het gelukt om dit plan naar de prullenbak te verwijzen. En daar zijn we heel blij mee!

Een speciaal dankjewel gaat van ons uit naar onze Tweede Kamerfractie die niet de ogen sluit voor de belangen van de regio en zich met man en vrouw inzette voor het behoud van de rechtbank! Top! Hieronder een link naar het arrtikel in de Leeuwarder Courant.

http://www.lc.nl/friesland/rechtbank-trekt-verhuisplan-in-17716583.html