Serge Hollander

Wat ik belangrijk vind voor Leeuwarden:

Banen! In Leeuwarden hebben twee keer zoveel mensen een bijstandsuitkering dan gemiddeld in Nederland. Wij willen ons niet neerleggen bij dat cijfer. Studenten willen graag in onze gemeente blijven, maar trekken weg omdat ze geen baan kunnen vinden. Daarom staat het realiseren van werk bij mij op nummer 1. Verder wil ik onze gemeente schoner en veiliger maken. Ik vind het normaal dat onze kinderen veilig naar school kunnen fietsen en dat je na het stappen met een veilig gevoel naar huis gaat. Ik wil dat Leeuwarden de veiligste stad van het Noorden wordt. Samen bouwen we een thuis voor onze ouders, onze kinderen en onszelf.

Portefeuille:

  • Economische Zaken
  • Kennis en innovatie
  • Duurzame ontwikkeling
  • Watertechnologie
  • Herindeling

Contactpersoon voor:

Binnenstad, Transvaalwijk & Rengerspark, Bilgaard & Havankpark en omgeving, Vossepark & Helicon, Aldlân, Huizum-Oost en Huizum-West, Snakkerburen, Finkum, Bedrijventerrein-Oost, Bedrijventerrein West

Tags: Fractie