Vacature: Fractie ondersteuner (M/V)

Fractieondersteuner (M/V) voor de gemeenteraadsfractie van de VVD Leeuwarden.

De fractie van de VVD Leeuwarden bestaat uit 4 gekozen raadsleden en 2  fractieassistenten. Elk met een eigen portefeuille. Om top te kunnen functioneren heeft ons team een organisatorische Baas nodig: iemand die de randzaken perfect regelt. Iemand die ons haarfijn aanvoelt en ons tegengas kan geven.

Als Fractieondersteuner vervul je een belangrijke rol binnen de fractie. Je ondersteunt de fractie zowel op secretarieel gebied, organisatorisch en communicatief als op inhoudelijk vlak.

Omschrijving:

Je bent slim en hebt een liberale levenshouding

 • Je maakt graag to do- lijstjes en je agenda is altijd keurig op orde, dan kun je dat voor ons ook perfect regelen.
 • Je plant onze fractievergaderingen/werkbezoeken in en bereid ze voor
 • Je bent erg vlot en handig in het organiseren van leuke en inhoudelijke politieke bijeenkomsten en werkbezoeken. Jij denkt wel aan het bloemetje of het wijntje voor de gastheer/-vrouw en/of sprekers
 • Je hebt oog voor detail
 • Je bent verantwoordelijk voor het posten van berichten op sociale media en op de website en spoort de fractieleden aan om de gewenste input te leveren.
 • Je bent verantwoordelijk voor het in elkaar zetten en verzenden van de nieuwsbrief.
 • Je bent ontzettend flexibel en staat stevig met twee benen op de grond. Want je bent zo'n 4 tot 8 uur per week beschikbaar, soms is dit overdag en dat regel je dan gewoon.
 • Je hoeft niet per se ervaring te hebben in een soortgelijke functie, maar je moet dit graag willen.
 • Je bent leergierig en wil graag de Leeuwarder politiek van binnen en buiten leren kennen.

Wij bieden:
De fractie biedt jou een kijkje in de keuken van de Leeuwarder politiek. Je ziet het politieke handwerk onder je neus gebeuren. Dat is best leuk toch? Je kunt ontdekken of politiek iets voor je is. Alles wat in de fractiekamer wordt gezegd, dat blijft daar ook.

 • Je komt in contact met inwoners en bedrijven waar je anders niet zo snel binnen was gestapt of mee had gesproken.
 • Je kunt je netwerk en contacten uitbreiden, niet alleen lokaal maar ook zeker provinciaal en landelijk.
 • Je krijgt van ons maandelijks een vrijwilligersvergoeding, deze bedraagt maximaal € 1.500,00 per kalenderjaar.

Solliciteer:

Schrijf een persoonlijke email aan Serge Hollander waaruit blijkt dat jij de beste organisatorische Baas van de fractie gaat worden. Als je hem overtuigt, nodigt hij je uit voor een kopje koffie. Dan kun je ons in 30 minuten overhalen om jou aan te nemen. Succes!

Belangstelling? Mail dan voor 15 november 2018 een motivatie met CV naar fractievoorzitter Serge Hollander (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)